Nakliye Çözümleri

GRUPAJ / KOMPLE SERVİS

Kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir. Diğer nakliye çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha hızlı bir şekilde yükü hedefe teslim eden taşıma şeklidir. Yükü tam adresine kadar sorunsuz ulaştırabilmesi en önemli avantajıdır.

Aladağ Lojistik, çeşitli araç alternatifine sahiptir. Bu sayede yükü en doğru araçla zamanında taşıma hizmeti verir. Ulurlararası hukuki ve ticari işlerin takibinin yapılması ve ülke içindeki farklı şehirlerde bulunan acente ağı ile iş birliği yaparak çalışmalarını sürdüren Aladağ Lojistik, uzman operasyon kadrosu ile yükün sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesini sağlar.

 • Kapıdan kapıya kadar taşıma hizmeti sağlayan firma sizlere en güvenilir bir şekilde hizmeti vermektedir.
 • Komple ve parsiyel olmak üzere iki şekilde taşımacılık sağlayan firma istediğiniz miktardaki yükü başka bir yere ulaştırabilmenize yadımcı olmaktadır.
 • Türkiye’nin her köşesine tam adrese teslim edilmek üzere yükü sorunsuz bir şekilde gönderi yapma imkanı sağlamaktadır.
 • Römork içine düzgünce yerleştirilen eşyaların yol boyunca hasar görmesi engellenir.
 • Ayrıca ağır yük veya proje gibi özel eşyaların taşınmasına da yardımcı olan karayolu yükün özelliklerine göre en uygun araç ile taşıma yapılmaktadır.
 • Bu gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir.
trucking
trucking

AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

Yurt içi ve yurtdışına farklı ebat ve ölçülerde gabari dışı ve ağır yük taşımalarınızda Kayra Uluslararası Nakliyat çözüm üretmek için profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Türki Cumhuriyetler,Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine .3,4,5,6 ve 8 akslı yeni Lowbed araçlarımız ile taşıma yapıyoruz. Birçok projeyi başarıyla tamamlamış ekibimiz ,ağır yük ve proje taşımalarınızda sizler için güvenilir bir hizmet ortağı olmaktan gurur duymaktadır.

En ağırından en hassasına bütün yüklerinizin,konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan yol raporlamaları ve güvenli seyir için araç ve uygun güzergah seçiminin ardından,eskort ve yol izinleri hizmetlerimizle beraber sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz. Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı taşımalarınız "özel taşıma müsaadeleri" ve "öncü hizmetleri" ile güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

GÜMRÜKLEME VE MEVZUAT

 • Gümrük İşlemleri

  İthalat ve ihracatta işlemlerin en seri şekilde sonuçlandırılması ve işlem süreçlerinin takibi

 • Gümrük Mevzuatı ile ilgili yasa ve yönetmelikler hakkında bilgilendirme hizmeti

  Dahilde İşleme, Hariçte İşleme, Geçici Çıkış, Geçici Kabul, İthal Lisansları, Kontrol Belgeleri, Yatırım Teşvik Belgeleri, İthalat ve İhracat ile ilgili mevzuat hakkında bilgi hizmeti sunulması

 • Yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirme ve mevzuat desteği

  Götürü Teminat ve Onaylanmış Kişi Statülerinin kazandırılması

trucking

HİZMETLERİMİZ

ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLERİ