GLOBAL LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

Biz Kimiz?

Uzun yıllara dayanan köklü geçmişi ve bu süreçte biriktirdiği deneyimleri ile Türkiye’nin taşımacılık alanındaki dünya markası Aladağ Lojistik müşterilerine, global gereksinimlerden yola çıkarak, yerel çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz

Lojistikte farklı çözümler üreterek akılcı ve yenilikçi yatırımlar ile sektörde öncülüğünü sürdüren global bir marka olmak.

Misyonumuz

Entegre lojistik çözümler sunan gelişime ve yeniliğe önem veren bir kuruluş olarak hizmet sunmak.

LOJİSTİK FİRMASINDAN DAHA FAZLASI..

ALADAĞ Lojistik yükünüzün zamanında teslim edilmesi bilinciyle hareket eder. Gümrüklerden geçiş izni problemi olmayan Türk ve yabancı plakalı araçlarla karayolu taşımacılığı gerçekleştirilir. Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında yükünüzü hatasız teslim edecek şekilde yapılır. Bozuk yollar düşünülerek sevkiyatlarda, yaşları ortalama 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılır. Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun her tonaj ve kübajlı araç mevcuttur.


 • Uluslararası Taşımacılık
 • Konusunda Uzman Ekip
 • Sorunsuz Hizmet Süreci
 • Günümüz Teknolojilerine Uygun Hizmet

Güvenli Taşıma

Organizsyon, bilgi akışı, hız ve güvenlik taşımacılığın temelini oluşturur. ALADAĞ Lojistik bu temelleri eseas alarak siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunar.

Taşıma modeliniz ne olursa olsun, 7/24 size özel hazırlanacak olan lojsitik çözümlerimiz ile mesafeleri sizin için kısaltıyoruz.

Neden Aladağ Lojistik?

 • Uluslararası Kaliteli Hizmet

  ALADAĞ Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile İran, Türkmenistan, Afganistan, Özbekistan ve Tacikistan ülkelerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 • Çözüm Odaklı Hizmet

  Seçkin tedarikçi ve acente ağı, gerekse yurtdışı şirketleriyle sektöründe lider bir lojistik hizmet sağlayıcı olarak ALADAĞ Lojistik, bugün komple, intermodal, grupaj ve proje taşımalarında müşterilerine esnek çözümler sunuyor.

 • Güvenli Taşıma

  Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini başından sonuna kadar takip edebileceğiniz bir sisteme sahip olan ALADAĞ Lojistik, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktadır.

REFERANSLARIMIZ